سرپرست بانک مسکن خبر داد؛

پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن به یک‌هزار و ۳۵۴ متقاضی معرفی شده از سوی سازمان بهزیستی

سرپرست بانک مسکن از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ودیعه مسکن به یکهزار و ۳۵۴ نفر به مبلغ ۶۵ میلیاردتومان خبر داد و ارایه تسهیلات اشتغال‌زایی را معادل ۴۱۵ میلیاردتومان برشمرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، علی عسکری سرپرست بانک مسکن در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در خصوص ارائه تسهیلات به معرفی شدن سازمان بهزیستی از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه گفت: در سال جاری تسهیلات قرض‌الحسنه ودیعه مسکن به یکهزار و ۳۵۴ نفر به مبلغ ۶۵ میلیاردتومان پرداخت شده است.

سرپرست بانک مسکن همچنین در خصوص پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی به معرفی ‌شدگان سازمان بهزیستی اعلام کرد: تاکنون تعداد ۴ هزار و ۸۱۱ نفر به مبلغ ۴۱۵ میلیاردتومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی دریافت کرده‌اند.

گفتنی است، رییس‌جمهور در مراسم گرامیداشت «روز جهانی افراد دارای معلولیت» به وزارت راه و شهرسازی تاکید کرد که واگذاری مسکن و زمین به افراد دارای معلولیت و خانواده آنها در اولویت قرار گیرد و تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این موضوع را به تاخیر نیندازند و در اسرع وقت پیگیر این کار باشند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000