معاون مسکن شهری بنیاد مسکن:

بیش از ۱۰۱ هزار واحد مسکن نهضت ملی شهری توسط بنیاد مسکن وارد فاز اجرا شد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۱۰/۰۳
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از عملیاتی شدن ۱۰۱ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی شهری طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای تحت مسئولیت آن بنیاد خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، حمیدرضا سهرابی معاون شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی وضعیت اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای تحت‌مسئولیت بنیاد را توضیح داد و گفت: تاکنون ۱۰۱ هزار و ۴۰۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرها توسط بنیاد مسکن وارد فاز عملیاتی و اجرایی شده است.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه تامین اراضی نیز نسبت به گذشته تغییر نیافته است یادآور شد: اراضی ۲۳۵ هزار واحد به بنیادمسکن معرفی شده که قابلیت تعریف پروژه دارند که از این تعداد اراضی، بنیاد برای ۱۲۷ هزار واحد پروژه تعریف کرده و به ۱۰۱ هزار و ۴۰۰ واحد زمین تخصیص یافته است.

سهرابی توضیح داد: بیش از ۷۰ هزار واحد از مجموع ۱۰۱ هزار و ۴۰۰ واحدی که عملیات احداث آنها آغاز شده از مرحله فونداسیون عبور کرده‌ است.

وی توضیح داد: در برنامه است تا ۳ هزار واحد مسکون شهری نهضت ملی در بهمن ماه به بهره‌برداری برسد.

یادآور می‌شود، طرح نهضت ملی مسکن یکی از طرح‌های کلان دولت سیزدهم است که توسط کارگزاران مختلی از جمله شرکت های تابعه وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با مشارکت مردم و سازندگان در حال اجراست. بنیاد مسکن تعهد کرده است تا یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد مسکونی را طی دولت سیزدهم در شهرها و روستاها احداث کند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000