بیش از ۷۰ هزار سند در سامانه سادا ثبت شده است

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۱۰/۱۳
معاون املاک و حقوقی سازمان ملی زمین و مسکن گفت: مجلس در اسفند سال گذشته ما را مکلف به ثبت اموال کرد و تا کنون ۷۰هزار و ۲۲۵ سند در سامانه سادا ثبت شده است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، تقی رضایی معاون املاک و حقوقی سازمان ملی زمین و مسکن با حضور در برنامه میز اقتصاد خبر ۱۴ درباره ثبت زمین‌ها در سامانه ثبت اموال دولتی اظهار کرد: مجلس در اسفند سال گذشته ما را مکلف کرد برای ثبت اموال لذا تا کنون ۷۰هزار و ۲۲۵ سند در سامانه سادا ثبت شده است.

رضایی با تاکید بر اینکه وزارت اقتصاد تا کنون هیچ گونه دسترسی به سامانه سادا به ما نداده است افزود: وزارت اقتصاد اصرار دارد تمامی اطلاعات ما را داشته باشد ولی هیچ گونه همکاری در این زمینه انجام نداده است.

معاون املاک و حقوقی سازمان ملی زمین و مسکن تصریح کرد: برداشت ما از صحبت‌های مسوولین وزارت اقتصاد این است که یک وب سرویسی وجود داشته باشد که به اطلاعات همدیگر دسترسی داشته باشیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: احداث ۴ میلیون مسکن طرح دولت بوده لذا ما از دیگر دستگاه ها انتظار همکاری با وزارت راه و شهرسازی برای پیشبرد این موضوع مهم را داریم.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000