جزئیات و زمان تحویل واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در پرند اعلام شد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۱۰/۱۴
معاونت برنامه­‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی در دیدار و گفت‌وگو با مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند، از نزدیک در جریان روند پیشرفت فاز ۶ پروژه نهضت ملی و مسکن مهر پرند قرار گرفت.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیر محمود غفاری معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی از واحد های مسکن مهر پرند در فاز ۶ بازدید کرد و با آرش صیادی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند و پیمانکار و مهندسین پروژه دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار به روند اجرایی، چالش‌ها، مشکلات و مسائل جاری پرداخته شد و گزارش‌های آماری به‌صورت شفاهی بیان شد.

به گفته فریبرز پور روانبخش پیمانکار پروژه، زمان زیادی تا بهره‌برداری کامل واحدها در این فاز باقی نمانده است؛ ۳ هزار و ۲۰۰ واحد تا کنون تحویل داده شده، یک هزار و ۲۸۰ واحد تا ۲۰ روز آینده تحویل داده می‌شود، همچنین ۱۵۰۰ واحد تا آخر سال و ظرف سه ماه آینده تکمیل و تحویل داده می‌شود.

پورروانبخش با بیان این‌که زیربنای کل ۱میلیون و ۴۴۰ هزار مترمربع است، متراژ هر واحد مسکونی را بین ۹۵ تا ۱۰۵ متر تخمین زد.

وی در پاسخ به معاون وزیر در راستای پیگیری تحویل پروژه اظهار کرد: کارهای اولیه و تأسیسات زیربنایی به اتمام رسیده و در مرحله تکمیل نهایی پروژه هستیم.

در خاتمه معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی با اشاره به هدف‌گذاری کلان دولت و احقاق حق اقشار ضعیف، تهیه گزارش‌های آماری دقیق و مستدل، استخراج اطلاعات و پردازش درست آن‌ها را ضروری دانست و تولید سند موثق آماری به منظور تصمیم‌سازی های کلان دولتی در راستای کمک به جامعه هدف و اقشار ضعیف جامعه را خواستار شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000