معاون وزیر راه و شهرسازی:

۶ پروژه دولتی و عمومی با سرمایه‌گذاری یک هزار و ۶۶۰ میلیاردتومان تکمیل می‌شود

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۱۰/۲۱
علی نبیان مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی از تکمیل و تحویل ۶ پروژه دولتی و عمومی با سرمایه‌گذاری یکهزار و ۶۶۰ میلیاردتومان تا شهریور ۱۴۰۲ خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از آماده شدن ۶ پروژه اجرایی و مطالعاتی در سال مالی ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: چنانچه تخصیص اعتبار این ۶ پروژه بیمارستانی، ورزشگاهی و تامینی و تربیتی انجام شود در حداکثر تا پایان شهریور ۱۴۰۲ تمامی پروژه تکمیل و تحویل خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در مجموع ۶ پروژه تا پایان سال مالی جاری در صورت تامین و تخصیص اعتبار با سرمایه یکهزار و ۶۶۰ میلیاردتومانی تکمیل و تحویل می‌شوند.

نبیان در بیان جزئیات هریک ازا ین پروژه‌ها اعلام کرد: بیمارستان ۱۳۰تختی جایگزین بیمارستان امام‌خمینی (ره) خمین در استان مرکزی با سرمایه ۴۵۲ میلیارد تومان، مطالعه و احداث ورزشگاه خرم‌آباد در استان لرستان با سرمایه‌گذاری۲۷۵ میلیاردتومان، مطالعه و احداث ندامتگاه سلماس در استان آذربایجان‌غربی با سرمایه‌گذاری ۱۷۸ میلیاردتومان، مطالعه و احداث ندامتگاه بهبهان در استان خوزستان با سرمایه‌گذاری ۲۰۴ میلیاردتومان، مطالعه و احداث ورزشگاه بروجرد در استان لرستان با سرمایه گذاری۲۸۵ میلیاردتومان در استان لرستان و همچنین مطالعه و احداث ورزشگاه بناب در آذربایجان‌شرقی با سرمایه‌گذاری ۲۶۸ میلیاردتومان از جمله پروژه‌های آماده و در شرف افتتاح سال جاری به شمار می‌روند.

وی تصریح کرد: پروژه‌های اعلام شده در صورت تامین و تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبار حداکثر تا شهریورماه ۱۴۰۲ قابل تحویل هستند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000