عضو هیات عامل بانک مسکن در میز ارتباطات مردمی یزد عنوان کرد:

انعقاد قرارداد بیش از ۲۰۰ هزار واحد طرح نهضت ملی با منابع داخلی بانک مسکن

عضو هیات عامل بانک مسکن در میز خدمت یزد اظهار داشت: تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن به ارزش ۶۸۰۰۰ میلیارد ریال از منابع داخلی بانک انعقاد قرار داد شده است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک-هیبنا، میز ارتباطات مردمی بانک مسکن با حضور علی کشاورز عضو هیات عامل و معاون مدیرعامل در امور شعب و بازاریابی و سعیدرضا کوهی رئیس اداره کل اعتبارات همزمان با سفر رئیس جمهور محترم به استان یزد برپا شد.

علی کشاورز در حاشیه این میز خدمت در گفتگو با خبرنگار هیبنا گفت: به دستور و تاکید سرپرست بانک علی عسکری و همزمان با سفر رئیس جمهور محترم و هیات دولت به استان یزد، به اتفاق رئیس اداره کل اعتبارات بانک مسکن در میز ارتباطات مردمی در خدمت مردم دیار قنات و قنوت و قناعت یزد خواهیم بود.

عضو هیات عامل بانک مسکن در ادامه اظهار داشت: میز خدمت یا میز ارتباطات مردمی دارای دو رویکرد است، رویکرد اول گذشته‌نگر است که باید اقدامات انجام شده در میز خدمت قبلی بررسی و پیگیری شود و دوم آنکه باید مشکلات استان را با رویکرد خلاقانه در حل مسائل برطرف کرد.

کشاورز افزود: در جریان برپایی میز ارتباطات مردمی آمادگی داریم چنانچه پروژه‌ای از طرح مسکن مهر باقیمانده است و یا در محله فروش اقساطی دچار چالش است، مشکل آن را رفع کنیم. همچنین چنانچه پروژه طرح نهضت ملی مسکن در مرحله انعقاد قرارداد است آمادگی داریم در راستای اقدامات دولت محترم مبنی بر تسهیل سازی انعقاد قرارداد گام برداریم زیرا که بانک مسکن در دوره های مختلف از بهترین و قوی ترین بانک‌ها در پیشبرد اهداف دولت در طرح‌های مختلف مسکن بوده است.

عضو هیات عامل بانک مسکن در میز ارتباطات مردمی استان یزد اظهار داشت: تاکنون بیش از 200 هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن به ارزش 68000 میلیارد ریال از منابع داخلی بانک انعقاد قرار داد شده است که نشان از عزم جدی کارکنان این بانک در اجرای این طرح عظیم ملی دارد.

وی در خصوص پیگیری مصوبات میز خدمت یزد در هفته دولت نیز گفت: در میز خدمت هفته دولت، ضمن بازدید از پروژه 528 واحدی شرکت تعاونی مسکن کارکنان جهاد کشاورزی یزد، مجوز و موافقت اولیه در خصوص اعطای تسهیلات جهت تکمیل پروژه صادر شده بود که باتوجه به پیشرفت قابل توجه پروژه، با موافقت سرپرست بانک مسکن، اعطای تسهیلات در قالب طرح نهضت ملی مسکن به این پروژه درمسیر انعقاد قرارداد قرار گرفت تا مجموع واحدهای مورد استفاده تسهیلات آن به 1080 واحد افزایش یابد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000