زمین ۷۰ هزار واحد مسکونی استان خوزستان تامین شده است

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۱۱/۰۳
مدیر کل راه و شهرسازی استان خوزستان گفت: زمین های مسکونی تامین شده برای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای استان جوابگوی ۷۰ هزار واحد مسکونی خواهد بود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدحسین پناهی فر مدیر کل راه وشهرسازی استان خوزستان اظهار داشت: تا پایان امسال؛ زمین های مسکونی تامین شده در شهرهای استان جوابگوی حدود ۷۰ هزار واحد مسکونی خواهد بود.

وی افزود : تاکنون ۱۱ هزار واحد مسکونی با کارگزاری بنیاد مسکن، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، قرار گاه امام حسن مجتبی و برخی تعاونی ها عملیات اجرایی خود را شروع کردند و تا اوایل ۱۴۰۲ طرح های سایر زمین ها تهیه می شود و پس از تفکیک ، آماده واگذاری و شروع عملیات اجرایی می شوند.

پناهی فر بیان کرد : امام خمینی(ره) فرمودند، «خوزستان دین خود را به اسلام ادا کرد»، مردم این استان شهید پرور بر گردن متولیان حق زیادی دارند و تاکنون حق این عزیزان به طور مطلوب ادا نشده است، تک تک ما وظیفه بسیار سنگینی نسبت به استان داریم، بر این اساس تلاش برای ادای وظیفه و افزایش رضایت مندی کلیه شهروندان در صدر اولویت های این اداره کل قرار دارد.

وی تصریح کرد : زمین قابل واگذاری به ایثارگران فاقد مسکن در امسال و سال آینده برای ۷۴۰۰ نفر خواهد بود که با ۴۰ سال برابری می کند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000