حرکت ایران مقاوم تا رسیدن به ایران قوی ادامه دارد

دسته بندی : اقتصاد کلان
۱۴۰۱/۱۱/۲۳
وزیر اقتصاد در پیامی به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: در حوزه اقتصادی اگرچه توطئه‌ها، تهدیدها و تحریم‌های ناجوانمردانه تاریخی، مشکلاتی را پیش روی کشور قرار داد، اما در خلاف مسیر تندباد، حرکت ایران مقاوم تا رسیدن به ایران قوی ادامه دارد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از شادا، احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در پیامی به مناسبت فرا رسیدن چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: یوم الله 22 بهمن، روز تبلور شکوه و تجلی ایثار مردم همیشه سرافراز ایران اسلامی است. در این روز عزیز، ملت ایران با رهبری داهیانه حضرت امام خمینی(ره) و با تاسی به آموزه‌های اسلام ناب محمدی، طومار رژیم طاغوتی و استبدادی را در هم پیچیده و پایه گذار مردم‌سالاری دینی شد که با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، الگویی را برای ستمدیدگان تاریخ بنیان نهاد.

در ادامه این پیام آمده است: این انقلاب برای مردم و از دل مردم بر صفحه تاریخ راه پیدا کرد و امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، شاهد پیشرفت‌های مستمر در همه عرصه‌ها هستیم. در حوزه اقتصادی نیز اگرچه توطئه‌ها، تهدیدها و تحریم‌های ناجوانمردانه تاریخی، مشکلاتی را پیش روی کشور قرار داد اما نظام جمهوری اسلامی با اتکا به ظرفیت‌های بی‌نظیر مردمی و فعالان اقتصادی دغدغه مند که دل در گروی اعتلای کشور دارند، همچنان در مسیر پیشرفت و عدالت در حال حرکت است. در خلاف مسیر تندباد، حرکت ایران مقاوم تا رسیدن به ایران قوی ادامه دارد.

وزیر اقتصاد در ادامه پیام خود آورده است: اینجانب ضمن عرض تبریک چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و ملت غیور و انقلابی ایران و اعلام تجدید بیعت با آرمان های بنیانگذار بزرگ انقلاب اسلامی، میثاق مجدد با مقام معظم رهبری و حمایت از برنامه‌های دولت مردمی، از ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی و خانواده بزرگ مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در سراسر کشور دعوت می کنم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر اتحاد و همبستگی خود را به رخ جهانیان کشیده و قدرت و اقتدار خود را بار دیگر به نمایش بگذارند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000