آقاملائی در گفت‌وگو با هیبنا مطرح کرد:

اعطای ۱۸ میلیارد ریال از سوی بانک مسکن به زلزله‌زدگان خوی/ ارسال ۱۵۰۰ تخته پتو و ۴۰۰ دستگاه بخاری به مناطق زلزله‌زده

عضو هیات مدیره بانک مسکن از اعطای ۱۸ میلیارد ریال از سوی بانک مسکن به مردم زلزله زده شهرستان خوی بعلاوه ارسال مقادیری بسته کمک رسانی، پتو و بخاری گازی به این مناطق خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

جعفر آقاملائی عضوهیات مدیره بانک مسکن درگفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا با اشاره به اقدامات بانک مسکن در حوزه کمک‌رسانی به مردم زلزله‌زده شهرستان خوی گفت: بانک مسکن در عمل به مسوولیت اجتماعی خود در مرحله اول کمک رسانی به زلزله زدگان شهرستان خوی مبلغ 10 میلیارد ریال از محل بودجه مربوط به سال 1400 اختصاص داد و این کمک رسانی از سوی سازمان هلال احمر به هم میهنان عزیز در شهرستان خوی اعطا شد.

وی افزود: در مرحله بعد بانک مسکن از محل کمک‌های مردمی و کارکنان این بانک که طی اعلام یک شماره حساب انجام شد و در این مدت کوتاه با استقبال بود اقدام به کمک‌رسانی به زلزله زدگان خوی به مبلغ 8 میلیارد ریال کرد.

عضو هیات مدیره بانک مسکن ارسال 500 بسته کمک رسانی خشک شامل مواد غذایی و شوینده، 400 عدد هیتر برقی، 1500 تخته پتو و 30 تخته چادر به مناطق زلزله‌زده این شهرستان را از جمله دیگر اقدامات بانک مسکن در راستای یاری رساندن به هموطنان زلزله زده کشورمان عنوان کرد.

آقاملائی اضافه کرد: همکاران ما در این شهرستان نیز برای کمک رسانی به مناطق زلزله زده آماده همکاری هستند و اگرچه رفع اغلب مشکلات مستلزم بررسی و همکاری همه نهادهای مربوطه است اما تا جایی که در اختیار و توان مدیریت ما در این شهرستان است در خدمت رسانی به هموطنان عزیز در این شهرستان آماده هستیم.

وی با بیان اینکه بانک مسکن به عنوان یک بانک توسعه‌ای و تخصصی آمادگی لازم برای کمک به بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان خوی را دارد گفت: بانک مسکن در سال جاری در حوزه حوادث غیر مترقبه برای ساخت و بازسازی بیش از 4 هزار واحد مسکونی تسهیلات پرداخت کرده است و این آمادگی را دارد که برای بازسازی مناطق زلزله‌زده خوی نیز به هموطنان گرامی یاری‌رسانی کند.

زلزله زدگان خوی 5458402/21/2023 1:04:15 PMhttp://hibna.ir/media//Image/2023/02/202302101525664124_Thum.jpg
زلزله زدگان خویارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000