معاملات امتیاز مسکن ملی وجاهت قانونی ندارد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۱۲/۰۶
مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: هرگونه خرید، فروش، نقل و انتقال امتیاز فیش طرح نهضت ملی مسکن غیرقانونی بوده و در صورت بروز مشکل ما هیچ مسئولیتی نخواهیم داشت.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد صادقی مدیرکل راه و شهرسازی استان قم اظهار کرد: ما در دفعات مختلف تاکید کرده‌ایم که هرگونه خرید و فروش امتیاز فیش طرح نهضت ملی مسکن در کشور و استان قم غیرقانونی است.

وی ادامه داد: از ابتدای سال تا به امروز جلسات مختلفی را با دستگاه قضا و ستاد پیشگیری از جرم اداره‌کل دادگستری استان قم برگزار کردیم و در نتیجه به همه دفترخانه‌ها و دفاتر مشاور املاک سطح استان ابلاغ گردید که هرگونه خرید، فروش، نقل و انتقال در این زمینه غیرقانونی است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم تصریح کرد: طبق قانون ما فقط کسانی را می‌شناسیم که در سامانه ثبت‌نام کرده و به آن‌ها پیامک رفته است، در صورت هرگونه تخلف ما هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهیم داشت.

صادقی در پایان گفت: طبق اعلام قبلی آخرین مهلت واریزی آورده ۴۰ میلیون تومانی دوم تا پنجم اسفند ماه تمدید شده بود که با توجه تعطیلی روز جمعه این زمان یک روز دیگر تمدید شد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000