در جریان سفر ریاست جمهوری به استان بوشهر صورت گرفت؛

رفع مشکلات بیش از ۷۰۰۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن در میز خدمت بانک مسکن بوشهر

در جریان سفر ریاست جمهوری به استان بوشهر و با حضور مدیران ارشد بانک مسکن، مشکلات بیش از ۷۰۰۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن در میز خدمت این بانک بررسی و رفع شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا،علی کشاورز عضو هیات عامل و معاون مدیرعامل در امور شعب و بازاریابی بانک مسکن در این رابطه گفت: با توجه به تاکید علی عسکری سرپرست بانک مبنی بر رفع مشکلات مردم در سفر ریاست جمهوری به استان بوشهر، مشکلات بیش از 7000 واحد نهضت ملی مسکن با حضور سعیدرضا کوهی رییس اداره کل اعتبارات، مسوولان مدیریت استان بوشهر و همچنین دکترحسین مذنب مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی وهمچنین مدیران کشوری و استانی سازمان ملی زمین و مسکن و بنیاد مسکن،در میز خدمت بانک مسکن بررسی و رفع شد.
کشاورز، با اشاره به مشکلات برطرف شده که عمدتا مرتبط با اسناد زمین‌های طرح، مدارک شرکت‌های پیمانکاری و تسهیل در پرداخت تسهیلات است؛ افزود: بیشترین مشکلات مطرح شده پروژه های طرح مسکن مرتبط با پروژه‌های 635 واحدی پرگان و ایثارگران، 36 واحدی تعاونی مسکن جوانان خورموج، 73 واحدی تعاونی مسکن جوانان برازجان، 40 واحدی طرح حسینی خلاری و 42 واحدی شهاب عبدالهی بوده است که در میز خدمت با مساعدت بانک مسکن ، سازمان ملی زمین و مسکن و توجه ویژه مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی بررسی شد.
معاون مدیر عامل بانک مسکن، از آمادگی این بانک برای تامین مالی پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن خبر داد و تصریح کرد: با تمام توان آماده همکاری و همراهی با دولت محترم در جهت تحقق اهداف طرح نهضت ملی مسکن هستیم.
در ادامه، دکترحسین مذنب مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی ضمن تقدیر از زحمات مدیران و کارکنان بانک مسکن در برطرف کردن مشکلات پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن گفت: خدمت صادقانه کارکنان بانک مسکن نشان از یک سازمان خدمتگزار و با بینش و هدایت‌گری مدیران دلسوز و کارکنان متعهد است که می‌تواند نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف دولت به ویژه در تحقق اهداف این طرح داشته باشد.
در ادامه این میز خدمت، سعیدرضا کوهی رییس اداره کل اعتبارات بانک مسکن از آمادگی کامل برای تامین مالی پروژه های نهضت ملی خبر داد و گفت: تمامی پروژه‌های در دست احداث طرح نهضت ملی مسکن استان بوشهر تامین مالی شده است و مشکلات این پروژه‌ها برطرف و همگام با پیشرفت آنها، تسهیلات بانک مسکن به متقاضیان و پیمانکاران پرداخت می شود.
مرتضی دهداری زاده مدیر شعب استان بوشهر نیز گفت: با دستور مدیرعامل، مدیران ارشد بانک در سفر ریاست جمهوری در میز خدمت بانک مسکن حضور داشته‌اند که این حضور موجب برطرف شدن مشکلات بیش از 7000 واحد طرح نهضت ملی در استان شده است.
لازم به ذکر است، تعداد واحدهای معرفی شده از محل طرح نهضت ملی مسکن در استان به بانک مسکن، 110ر7 واحد بوده است که تاکنون تامین مالی بیش از 161ر4 واحد این طرح با تسهیلات‌دهی بانک مسکن فراهم شده است.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000