تعیین تکلیف تعاونی‌های مسکن ارومیه در مراحل نهایی

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۱۲/۲۰
مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه تعیین و تکلیف تعاونی‌های مسکن ارومیه در مراحل نهایی است، گفت: بررسی مسائل اراضی تعدادی از تعاونی‌های مسکن ارومیه در قالب سند میانکار طرح جامع تجدید نظر شهر ارومیه برای رفع مشکل چندین ساله تعاونی‌ها با جدیت دنبال می‌شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سید محسن حمزه لو در جلسه بررسی مسائل تعاونی‌های مسکن ارومیه، اظهار داشت: تامین خدمات آموزشی، درمانی، ورزشی، مذهبی و فضای سبز محلات و توسعه جدید شهری از مسائل ضروری و مورد توجه در این جلسه است.

وی ادامه داد: تولید مسکن از مسائل مورد توجه بوده و باید در کنار توجه به این مساله در خصوص تامین خدمات در محلات جدید تدابیر لازم سنجیده شود.

وی اظهار داشت: اولویت و سیاست ما پشتیبانی از تولید مسکن در عرصه‌های گوناگون همراه با تامین خدمات مورد نیاز مطابق استانداردهای شهرسازی بوده است.

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی تاکید کرد: توجه به این مسائل موجب ارتقای کیفیت زندگی شهری و رضایت‌مندی عموم می‌شود.

حمزه لو ادامه داد: رفع موانع اجرای پروژه‌های احداث مسکن فرصت خانه‌دار شدن خانوارها را فراهم می کند و این امر نیز در اولویت ماست.

در اجرای مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران و با هدف حمایت از طرح‌های تولید مسکن و تامین خدمات برای دارندگان قطعات تعاونی‌ها و هیات امنهای مذکور جلسه‌ای با حضور مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی و نمایندگان دادستانی و بازرسی کل و استانداری و شهرداری وهیات امناء و مدیران عامل تعاونی‌های مسکن شهرستان ارومیه تشکیل شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000