در نشستی با حضور سرپرست بانک مسکن و مسوولان استانی قزوین صورت گرفت؛

بررسی مشکلات اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان قزوین

طی نشستی با حضور سرپرست بانک مسکن، استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین و مدیران ارشد بانک مسکن، مشکلات و مسایل مربوط به انبوه‌سازان طرح نهضت ملی مسکن در استان بررسی شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن ـ هیبنا؛ در این نشست که دکتر علی عسکری سرپرست بانک، سیدمحسن فاضلیان عضو هیات مدیره و معاون مدیرعامل در امور اعتباری بانک، سعیدرضا کوهی رییس اداره کل اعتبارات بانک مسکن و یونس احمدی مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین نیز حضور داشتند، مسوولان استانی قزوین به بیان برخی مشکلات مربوط به انبوه‌سازان طرح نهضت ملی مسکن در این استان پرداختند.

در ادامه، پیشنهادهایی از جمله راه‌اندازی سامانه رتبه‌بندی متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن براساس آورده مالی، حمایت بیشتر از طریق تسهیل روند اعطای ضمانت‌نامه به انبوه‌سازان از سوی مسوولان استانی قزوین ارایه شد.

سرپرست بانک مسکن در این نشست با استماع مشکلات و پیشنهادهای ارایه شده از سوی حاضران، ضمن تاکید بر تداوم حمایت بانک مسکن از اجرای طرح نهضت ملی مسکن به بیان برخی محدودیت‌ها در این خصوص پرداخت.

سیدمحسن فاضلیان عضو هیات مدیره و معاون مدیرعامل در امور اعتباری بانک مسکن نیز با استقبال از پیشنهادهایی ارایه شده، پیگیری این پیشنهادها از سوی هر دو طرف را برای تسریع در روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن خواستار شد.

در پایان این نشست مقرر شد تا جلسات دیگری به‌ منظور پیگیری مسایل و مشکلات انبوه‌سازان طرح نهضت ملی مسکن استان قزوین برگزار شود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000