سهم ۹۰ درصدی پرداخت‌های بانک مسکن به بخش مسکن طی سال گذشته

سرپرست بانک مسکن از سهم ۹۰ درصدی آن بانک به بخش مسکن طی سال گذشته خبر داد و گفت: طی سال گذشته بانک در مجموع برای تسهیلات، جعاله، خرید، فروش اقساطی، مرابحه، اجاره به شرط تملیک و سایر موارد، حدود ۱۳۱ هزار و ۲۰۰میلیاردتومان پرداخت کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علی عسکری سرپرست بانک مسکن در خصوص ارایه تسهیلات بانک مسکن در طی سال ۱۴۰۱ توضیح داد: طی سال گذشته در مجموع ۹۰درصد پرداختی‌های بانک مسکن مستقیم و غیرمستقیم به بخش مسکن مرتبط بود.

سرپرست بانک مسکن در بیان جزئیات پرداخت‌های سال گذشته بانک مسکن گفت: طی سال گذشته بانک مسکن در مجموع برای تسهیلات، جعاله، خرید، فروش اقساطی، مرابحه، اجاره به شرط تملیک و سایر موارد، حدود ۱۳۱ هزار و ۲۰۰میلیاردتومان پرداخت کرد. این در حالی است که پرداخت‌های سال ۱۴۰۰ معادل ۷۵هزار و ۸۰۰میلیارد تومان بود.

عسکری ادامه داد: سال گذشته ۷۳هزار ۶۰۰میلیارد تومان در قالب مشارکت مدنی، ۵ هزار و ۸۰۰ میلیاردتومان قرض‌الحسنه، ۸ هزار و ۹۰۰میلیارد تومان جعاله، ۲۵هزار و ۹۰۰میلیارد تومان قراردادهای فروش اقساطی مسکن، و ۱۶هزار و ۳۰۰ میلیاردتومان قرارداد مرابحه پرداخت شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000