۱۱۰ هزار واحد در بافت‌های فرسوده در حال نوسازی است

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۲/۰۲/۰۴
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با اعلام اینکه برنامه نوسازی بافت‌های فرسوده برای امسال حدود ۲۰۰ هزار واحد است از شروع عملیات نوسازی ۱۱۰ هزار واحد طی سال گذشته خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل بازآفرینی شهری ایران در خصوص معرفی متقاضیان واجد شرایط برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها اعلام کرد: از ابتدای طرح در دولت سیزدهم تاکنون در مجموع قریب به ۷۰ هزار واحد مسکونی برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی شدند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه از مجموع ۷۰ هزار متقاضی معرفی شده به بانک‌ها قریب به ۳۷ هزار واحد به بانک مسکن و مابقی به سایر بانک‌ها برای دریافت تسهیلات معرفی شدند،‌ افزود: از ابتدای طرح در دولت سیزدهم حدود ۲۵ هزار واحدمسکونی نوسازی شده نیز به بهره‌برداری رسیده است.

آئینی تاکید کرد: برنامه امسال برای نوسازی بافت فرسوده ۲۰۰ هزار واحد است که با مشوق‌های ارایه شده و همکاری شهرداری‎ها در اعمال بسته‌های تشویقی مصوب انتظار می‌رود تا این رقم محقق شود و نسبت به سال گذشته روند بهتری داشته باشد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000