وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

تامین زمین برای ۵۰ هزار واحد مسکونی در استان خوزستان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۲/۰۲/۰۹
وزیر راه و شهرسازی با بیان تامین زمین برای حدود ۵۰ هزار واحد مسکونی در استان خوزستان از آغاز عملیات ساخت ۹ هزار واحد در این استان خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی پنجشنبه در حاشیه بازدید از طرح نهضت ملی مسکن شهرستان دزفول در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تا جایی که امکان تامین زمین وجود داشته باشد، خانه‌ها را به صورت تک واحدی تحویل متقاضیان خواهیم داد.

وی با اشاره به اینکه برخی مناطق با کمبود زمین رو به‌رو هستند، گفت: در چنین نقاطی، عملیات ساخت واحدها به شکل مجتمع سازی انجام خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی با تشریح اقدامات این وزارتخانه در زمینه ساخت مسکن گفت: سیاستگذاری ما در استان خوزستان تامین زمین حداکثری به منظور تسریع در خانه‌دار شدن هموطنان است.

وی با اشاره به آخرین وضعیت اقدام ملی مسکن در دزفول گفت: در این شهرستان عملیات ساخت بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ واحد آغاز شده که پیشرفت خوبی دارد و بخش زیادی از آن امسال تحویل متقاضیان می‌شود.

بذرپاش بیان کرد: برخی زمین‌ها نیز در اختیار نیروهای مسلح یا دیگر نهادهاست که از آن‌ها خواستیم این زمین‌ها را در اختیار ما یا کارکنان خود قرار دهند که تاکنون با بخش زیادی از درخواست‌ها موافقت شده است.

وی افزود: تلاش می‌کنیم در سال ۱۴۰۲ مشکلی برای تامین زمین نداشته باشیم.

بذرپاش همچنین به همکاری بنیاد مسکن در نهضت ملی اشاره کرد و گفت: بخشی از عملیات ساخت و آماده سازی زمین ها با سرعت بالا در حال انجام است و امیدواریم بتوانیم در ماه‌های آینده، واحدهای مسکونی را به متقاضیان تحویل دهیم.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000