برگزاری قرارگاه مرکزی مسکن برای رفع مشکلات طرح نهضت ملی در خوزستان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۲/۰۲/۰۹
سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن از برگزاری قرارگاه مرکزی مسکن به دستور وزیر راه و شهرسازی برای بررسی و رفع مشکلات طرح نهضت ملی مسکن در استان خوزستان خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، ارسلان مالکی گفت: پس از دستور شب گذشته وزیر راه و شهرسازی درخصوص تسریع روند احداث پروژه‌های نهضت ملی مسکن، قرارگاه مرکزی مسکن صبح امروز تشکیل جلسه داد که در آن مسائل و مشکلات پروژه‌ها یک به یک بررسی و برای رفع آنها تصمیمات لازم اتخاذ شد.

وی با بیان اینکه از شروع به کار دولت سیزدهم طرح نهضت ملی مسکن به یکی از مهم‌ترین اولویت‌های حاکمیتی تبدیل شده است، افزود: تلاش همه کارکنان مجموعه وزارت راه و شهرسازی تسریع حل عقب‌ماندگی کشور در حوزه مسکن است.

گفتنی است در این نشست علاوه بر سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن، روح‌الله اکبری دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی، هادی عباسی معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، محمدحسین پناهی‌فر مدیرکل راه و شهرسازی استان، حسین جنتی رئیس بنیاد مسکن استان و جمعی از مسئولان استان خوزستان حضور داشتند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000