۲۰ هزار واحد مسکونی اقشار کم درآمد در سال جاری تکمیل و احداث می‌شود

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۲/۰۲/۱۶
معاون بنیاد مسکن از برنامه بنیاد برای تکمیل و احداث ۲۰ هزار واحد اقشار کم‌درآمد در سال جاری خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حمیدرضا سهرابی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص برنامه بنیاد مسکن در سال جاری برای تامین و کمک به احداث مسکن اقشار کم‌درآمد گفت: برنامه بنیاد مسکن در سال جاری تکمیل ۱۲ هزار واحد باقیمانده از سال گذشته و احداث ۸ هزار واحد جدید است.

معاون بنیاد مسکن با اشاره به اینکه سال گذشته ۵ هزار واحد به اتمام رسید و تحویل شد، توضیح داد: برنامه سال جاری برای ساخت مسکن اقشار کم درآمد نیز ۸ هزار واحد است که در مجموع برنامه سال جاری بنیاد مسکن برای ساخت مسکن در حوزه شهری در قالب برنامه‌های خاص تکمیل و احداث ۲۰ هزار واحد مسکونی اقشار کم‌درآمدی است.

سهرابی دلایل تاخیر در تکمیل واحدهای برنامه‌ریزی شده سال قبل را تلاش برای تکمیل واحدهای طرح نهضت ملی مسکن و همچنین ابلاغ و اجرایی شدن میزان تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن عنوان کرد و تصریح کرد: اجرای مسکن نهضت ملی و سایر طرح‌های احداث مسکن در سال جاری سرعت می‌گیرد.

گفتنی است، یکی از برنامه‌های بنیاد مسکن در کنار اجرای طرح نهضت ملی مسکن، اجرای مسکن برای اقشار کم‌درآمدی و محرومان است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000