تعهد دولت در نهضت ملی مسکن در استان ها باید اجرایی شود

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۲/۰۲/۱۸
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی گفت: هم اینک یک سال و نیم از اجرای طرح اولویت دار نهضت ملی مسکن در کشور می گذرد و باید تعهد دولت در استان های مختلف کشور در خصوص این طرح اجرایی شود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حسین مذنب در نشست شورای مسکن کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار کرد: طبق وعده رئیس جمهور باید وضعیت اجرای طرح نهضت ملی مسکن در ۱۰ استان بررسی می شد که کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان های مشخص شده است.

وی افزود: در این ۱۰ استان از لحاظ جغرافیایی طرح ارزیابی می شود و چنانچه اختلافی بین دستگاه های اجرایی باشد رفع می شود و همچنین از توان وزارت راه و شهرسازی برای رفع مشکلات بهره خواهیم برد.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی ابراز کرد: به طور کلی در این سفر مشکلات استان بررسی می شود اگر مشکل استانی است، آن را همین‌جا حل می کنیم چنانچه در توان وزارتخانه نبود باید چاره‌ای برای آن اندیشیده شود.

مذنب تاکید کرد: یک سال و نیم از اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان ها می گذرد باید ببینیم کجا هستیم البته در کهگیلویه و بویراحمد کارهای خوبی هم انجام شده است ولی باید سرعت پروژه ها افزایش یابد.

وی ادامه داد: بانک‌های استان موظفند بدون محدودیت تسهیلات واحدهای خود مالک را پرداخت کنند و هر تقاضایی آمد باید پرداخت کنند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000