معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی:

امسال ۱۲۰ هزار واحد مسکونی اقشار کم‌درآمد در روستاها تکمیل و احداث می‌شود

مجید جودی معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از تکمیل ۷۰ هزار واحد باقیمانده مسکن اقشار کم‌درآمد از سال گذشته و احداث ۵۰ هزار واحد جدید طی امسال در روستاهای سراسر کشور خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، مجید جودی معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در خصوص مسکن اقشار کم‌درآمد، گفت: وام مسکن روستایی در سال جاری ۲۰۰ هزار واحد است. اقشار کم درآمدی با استفاده از هم‌افزایی نهادهای حمایتی از جمله سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام (ره) و حساب ۱۰۰ کمک بلاعوض دریافت می‌کنند. برآورد ما برای سال جاری در روستاها برای اقشار کم‌درآمدی ۵۰ هزار واحد است.

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه داد: واحدهایی که سال گذشته شروع شده و معادل ۷۰ هزار واحد مسکونی در روستاها بود امسال تکمیل و تحویل خواهد شد.

جودی افزود: در سال گذشته ۵۰ هزار واحد در همکاری با کمیته امداد امام (ره) و ۲۰ هزار واحد با بنیاد مستضفعان در سال گذشته برای تولید مسکن توافق شد که امسال در شهریورماه ۲۰ هزار واحد مورد توافق با بنیاد مستضعفان و تا پایان سال ۵۰ هزار واحد در همکاری با سازمان بهزیستی تکمیل و تحویل متقاضیان خواهد شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000