متقاضیان مسکن در دانسفهان بزودی تخصیص پروژه خواهند شد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۲/۰۲/۲۴
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان بوئین زهرا گفت: پیرو پیگیری های مفصلی که در زمینه بررسی و انتخاب زمین در شهرهای شش‌گانه شهرستان بوئین زهرا صورت گرفته است، زمین مورد نیاز جهت طرح نهضت ملی مسکن در شهر دانسفهان به سرانجام رسیده است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، جواد شویان گفت: واحدهای نهضت ملی مسکن در شهر دانسفهان در زمین ۴۰۰۰۰ مترمربعی متعلق به راه و شهرسازی در ضلع جنوب‌غربی این شهر احداث خواهد شد .

وی در این خصوص بیان داشت: مجموعه راه و شهرسازی باتوجه به تقاضای مردم شریف دانسفهان و نیاز این شهر به افزایش تولید مسکن، در تشریک مساعی با بخشداری رامند، شهرداری و شورای شهر دانسفهان و بنیاد مسکن شهرستان، همت مضاعفی را در جهت تحقق خانه‌دار شدن مردم به کار بسته است.

وی افزود: به محض تکمیل واریز وجه آورده اولیه توسط متقاضیان، اقدامات لازم جهت تخصیص و واگذاری زمین به گروه‌های دو نفره جهت احداث طرح اتخاذ خواهد شد.

شویان درخصوص مدل ساخت طرح نهضت ملی مسکن در شهر دانسفهان گفت: بعلت وجود زمین کافی و با نظر مساعد مدیرکل محترم راه و شهرسازی، در جانمایی طرح پیش‌بینی شده برای شهر دانسفهان، هر قطعه زمین صرفاً به دو نفر متقاضی واگذار می‌شود تا یک واحد مسکونی دوطبقه به سبک ویلایی احداث شود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000