واحدهای نهضت ملی در حال اجرا در روستاهای کشور به ۲۶۸ هزار واحد رسید

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۲/۰۳/۰۸
معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه واحدهای نهضت ملی در حال اجرا در روستاهای کشور به ۲۶۸ هزار واحد رسید از تکمیل و بهره‌برداری ۵۰ هزار واحد جدید تا شهریور امسال خبر داد و گفت: تا شهریورماه تعداد واحدهای تکمیلی و تحویلی در روستاها به ۱۹۰ هزار واحد خواهد رسید.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مجید جودی معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص اجرای طرح نهضت ملی مسکن در روستاها و پیشرفت فیزیکی آنها گفت: هم‌اینک ۲۶۸ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن وارد فاز عملیاتی و اجرایی شده است. در حال حاضر مصوبه سال گذشته نهضت ملی در حال اجراست که با ابلاغ مصوبه سال جاری تعداد واحدهای در دست اجرا سرعت بیشتری می‌گیرد.

۵۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن روستایی تا نیمه نخست امسال افتتاح می‌شود

معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص بهره‌برداری و تحویل واحدهای نهضت ملی به روستاییان توضیح داد: تاکنون ۱۴۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در روستاها به متقاضیان واگذار شد و در برنامه است تا شهریورماه سال جاری ۵۰ هزار واحد دیگر در روستاها به متقاضیان تحویل شود.

احداث و تحویل ۴۰ هزار واحد مسکن محرومان طی سال جاری

جودی در خصوص اجرای مسکن محرومان در کشور نیز که جزو تکالیف آن بنیاد است بیان کرد: مقرر است تا در سال جاری ۴۰ هزار واحد مسکن محرومان تا پایان سال احداث و تحویل شود. بنیاد مسکن در این خصوص اقدام به ساخت خواهد کرد و برای واحدهای نهادهای حمایتی از کمک های بلاعوض همان نهاده استفاده خواهد شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000