مشارکت بانک مسکن لرستان در حمایت از بیماران خاص

همایش «رسم مهربانی» با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و مدیریت شعب بانک مسکن لرستان به منظور حمایت از بیماران خاص در محل سالن همایش سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن –هیبنا؛ در این ویژه برنامه که به همت امور مشارکت های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی لرستان و مدیریت شعب بانک مسکن لرستان برگزار شد، سیاوش بیرانوند سرپرست معاونت درمان دانشگاه با تشریح خدمات انجام گرفته اظهار داشت: تمام وقت خود را برای کاستن رنج بیماران خاص و خانواده های آنها بکار گرفته ایم و از این رو با برنامه ریزی و استفاده از همه ظرفیت های موجود در خدمت بیماران خاص هستیم.

بهروز عزت پور رئیس امور مشارکت های اجتماعی دانشگاه نیز با ارائه گزارشی مبسوط از عملکرد امور مشارکت های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی لرستان و تشریح فعالیت های انجام شده از همکاری گسترده و مستمر مدیریت شعب بانک مسکن استان لرستان، اردوی گروه های جهادی ، همکاری های بی وقفه بسیج جامعه پزشکی لرستان، تعامل سازنده دانشکده دندانپزشکی ، همیاری معاونت بهداشت دانشگاه ، سمن های حوزه سلامت و همکاری های برون بخشی با سازمان هلال احمر و اداره کل بیمه سلامت استان قدردانی کرد .

داریوش عالی پور مدیر شعب لرستان در خصوص مشارکت بانک مسکن در این همایش گفت :در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی در حوزه درمان و به مناسبت روز بیماریهای خاص و صعب العلاج، به منظور ایجاد نشاط در کودکان دارای بیماری خاص در استان و با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی همایش رسم مهربانی برگزار شد.

وی با اشاره به اهمیت پرداختن به حمایت از درمان کودکان بیماری های خاص گفت : وظیفه حکم می کند که در راستای کمک و تامین مالی برخی از هزینه های بیماران خاص قدم برداشته و در این کنار این عزیزان باشیم تا این کار به فرهنگی عمیق در جامعه تبدیل شود و با حضور خود در این عرصه در قالب یک اندیشه ، یک تفکر و حتی به لبخندی بتوانیم از رنج بیماری این عزیزان بکاهیم.

مدیر شعب بانک گفت : بانک مسکن لرستان با توجه به اهمیت عمل به مسوولیت اجتماعی در این بخش ورود پیدا کرده و امیدواریم که در آینده همواره فرزندان سرزمینمان تندرست باشند و شاهد لبخند زیبای سلامتی بر لبان کودکانمان باشیم.

در پایان این ویژه برنامه از ۶ سمن برتر حوزه سلامت با اهدا تندیس رسم مهربانی و هدایای نفیس تجلیل به عمل آمد و به کودکان برتر در مسابقه نقاشی،کودکان تحت پوشش انجمن بیماران خاص و کودکان شرکت کننده در برنامه های متنوع شاد جنبی هدایای نفیسی اهدا شد.

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام والمسلمین شمسی فر امام جمعه موقت خرم آباد، طاهری کلانی سرپرست حوزه ریاست دانشگاه، محمدکریم خورشیدوند مدیرکل اجتماعی استانداری لرستان، علی فرهادی رییس مجمع خیرین سلامت استان لرستان، مریم کوشکی معاون بهداشت، الهام نوری زاده سرپرست مرکز بهداشت خرم آباد ، محسن اسد بیگی سرپرست بیمه سلامت استان لرستان، نمایندگان سمن های برتر در حوزه سلامت و تنی چند از مدیران استانی و روسای انجمن های بیماران خاص و خانواده های بیماران خاص نیز از دیگر حضار این همایش بودند.

همایش رسم مهربانی 6008005/30/2023 8:29:33 AMhttp://hibna.ir/media//Image/2023/05/202305106587900484_Thum.jpg
همایش رسم مهربانیارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000