در جریان دیدار استاندار زنجان با سرپرست بانک مسکن اتفاق افتاد؛

مشکلات نهضت ملی مسکن در زنجان برطرف می‌شود

استاندار زنجان و سرپرست بانک مسکن برای رفع موانع ایجادشده در مسیر اجرای نهضت ملی مسکن دیدار کردند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ نشست مشترک دکتر علی عسکری سرپرست بانک مسکن، محسن فاضلیان عضو هیات مدیره،مهدی احمدی مدیر روابط عمومی و حوزه مدیریت، حسن خدایی معاون مدیریت شعب زنجان و با محسن افشارچی استاندار زنجان و اصغر اسماعیلی مدیر اداره کل راه و شهرسازی در ساختمان مرکزی بانک مسکن برگزار شد.

محسن افشارچی استاندار زنجان با اشاره به وضعیت پروژه نهضت ملی مسکن در استان زنجان گفت: استان زنجان در پیشبرد طرح ملی مسکن در رتبه نخست کشور قرار دارد. بسیاری از پروژه‌های ما در مراحل پایانی قرار دارد و ازاین‌رو ثبت‌نام کندگان نیز منتظر پایان این پروژه‌ها هستند و برای اتمام پروژه‌ها عجله دارند.

وی در ادامه تصریح کرد: هر چه به پایان پروژه‌ها نزدیک می‌شویم طبیعتا برای سرعت بخشیدن به کار و احقاق درخواست ثبت‌نام کنندگان با برخی از مشکلات روبرو می‌شویم که نیاز به یاری و کمک‌رسانی بیشتر بانک مسکن داریم.

علی عسکری سرپرست بانک مسکن در ابتدای سخنان خود خبر خوبی به‌ ثبت‌نام کندگان طرح نهضت ملی مسکن داد و گفت: ما بدون درنگ پروژه‌هایی را که پیشرفت بالایی داردند حمایت می‌کنیم که با سرعت هر چه تمام به پایان برسند.

وی دراین‌باره تصریح کرد: بانک مسکن به‌تنهایی در حال حاضر بیش از 2500 پروژه در قالب 500 هزار واحد مسکونی پیش می‌برد و این در حالی است که بقیه بانک‌ها روی‌هم‌رفته 50 هزار پروژه را عملیاتی کرده‌اند. این به معنی این است که دغدغه مندان و صاحبان صنایع و حتی مدیران دولتی که می‌خواهند مساله مسکن در کشور حل شود به بانک تخصصی در این حوزه نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

سرپرست بانک مسکن در پایان ابراز امیدواری کرد: امیدواریم برای تسریع در تامین مالی پروژه‌هایی که کمتراز پنجاه الی شصت درصد پیشرفت داشتند، استاندار محترم با ترغیب صنایع بزرگ استان زنجان در جهت انتقال بخشی از منابع خود به این بانک، بانک مسکن را حمایت کنند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000