تقدیر استاندار بوشهر از رویکرد تعاملی بانک مسکن

استاندار بوشهر در نشست با مدیر شعب بانک مسکن از رویکرد مثبت و تعاملی این بانک تشکر و قدردانی کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این جلسه، مرتضی دهداری زاده مدیرشعب استان با ارایه گزارشی از عملکرد بانک مسکن در طرح نهضت ملی مسکن گفت:همواره در تلاش بوده‌ایم تا موجبات رونق بازار مسکن و خانه دار شدن مردم را فراهم کنیم و پرداخت تسهیلات برای احداث در طرح نهضت ملی مسکن، در همین راستا بوده است.

وی عنوان داشت: تاکنون بانک مسکن در استان بوشهر در تامین مالی طرح های دولتی نهضت ملی مسکن برای 4193 واحد، خودمالکین برای 439 واحد و در بافت های فرسوده برای 219 واحد با مبلغی بالغ بر 15476 میلیارد ریال مشارکت کرده است .

دهداری زاده افزود: با توجه به ابلاغ تسهیلات متمم جدید و شرایط ویژه آن، خواستار همراهی و دستورات مقام اول استان به پتروشیمی‌ها، شرکت‌ها و ادارات برای انتقال بخشی از منابع خود به بانک مسکن هستیم.

احمد محمدی زاده استاندار بوشهر با تشکر از عملکرد درخشان بانک مسکن در پرداخت تسهیلات تکلیفی ابراز امیدواری کرد که با توجه به گشایش های خوبی که در حوزه مسکن رخ داده در آینده نزدیک با کمک تمامی دستگاه‌های مربوطه، شاهد حرکت جهشی استان در بحث نهضت ملی مسکن باشیم.

در پایان، استاندار بوشهر دستور حداکثر همکاری استانداری را با بانک مسکن در جهت خواسته‌های به‌حق این بانک صادر کرد.

این نشست با حضور محمدهادی رستمیان معاون امور عمرانی استانداری بوشهر، سید محمود دستغیبی مدیر اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر، مهدی عالی حسینی معاون مدیریت و امید باغبان نژاد رییس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت بوشهر در ساختمان استانداری بوشهر برگزار شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000