مدیرشعب بانک مسکن خبر داد:

تعیین تکلیف ۱۰۰۰ واحد مسکن مهر استان کرمانشاه در سال جاری

مدیر شعب بانک مسکن کرمانشاه در نشست با مدیران کل بنیاد مسکن و راه و شهرسازی استان اظهار داشت: تعیین تکلیف 3هزار و 900 واحد مسکن مهر از کل 8هزار و 600 واحد باقیمانده برای مدیریت کرمانشاه هدف گذاری شده است که در سه ماهه ابندای امسال بیش از 1000 واحد آن تعیین تکلیف شده است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ حسن ریحانی پور افزود: عمده پروژه‌های ناتمام مسکن مهر استان کرمانشاه که در حال فروش اقساطی و تعیین تکلیف هستند شامل تعدادی از واحدهای پروژه 5هزار واحدی لشکر 81 زرهی ارتش، پروژه 480 واحدی فرهنگیان شهرستان کرند غرب و 700 واحد از پروژه شرکت تعاونی پشتیبانی ارتش است و فروش اقساطی مابقی پروژه های هدف گذاری شده برای سال جاری نیز در حال پیگیری است.

مدیر شعب بانک مسکن کرمانشاه اظهار داشت: جلسات هماهنگی با مدیران ارشد بنیاد مسکن و راه و شهرسازی برای تعیین تکلیف مابقی واحدهای مسکن مهر و تسریع در پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن، به صورت هفتگی در حال برگزاری است و با پیشرفتی که در آماده سازی زمین و جانمایی واحدهای نهضت ملی مسکن به دست آمده، سرعت این طرح بیش از گذشته خواهد بود.

وی گفت: بانک در همه مراحل ساخت طرح های کلان از جمله مسکن مهر و نهضت ملی مسکن پای کار خدمت به مردم بوده و براساس پیشرفت پروژه ها و تعهدی که داده است نسبت به آزادسازی سهم الشرکه تسهیلات اقدام کرده و آنچه که پیشرفت این طرح ها را تسریع خواهد کرد، واریز به موقع سهم الشرکه متقاضیان و پیگیری سایر ادارات و نهادهای مرتبط و خدمات رسان است.

شمس ا... خدادادی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز ضمن تقدیر از تلاش و همراهی بانک مسکن اظهار داشت: هرچند نظام پرداخت تسهیلات در بانک مسکن تعریف شده و منظم است؛ اما در بسیاری مواقع، مسوولان این بانک در استان با قبول مسوولیت همراهی و همگامی خود را برای پیشرفت پروژه ها و آماده سازی واحدها نشان داده اند.

رامین الماسی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه نیز اظهار داشت: ارتقای رتبه استان در میزان پیشرفت نهضت ملی مسکن، نیازمند هماهنگی و تلاش همه جانبه دستگاه های مرتبط است و در صورتی که این دستگاه ها نیز مانند بانک طبق تعریف و روال منظم خود پای کار باشند؛ با در نظر گرفتن تغییراتی که در الگوی ساخت مسکن در حال شکل گیری است و در دستور کار مسوولان ارشد حوزه مسکن قرار گرفته، به طور قطع در آینده نزدیک شاهد پیشرفت این طرح خواهیم بود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000