افزایش همکاری بانک مسکن و صنایع ملی مس ایران

بانک مسکن و صنایع ملی مس ایران همکاری می کنند/کارکنان صنایع ملی مس صاحب‌خانه می‌شوند

بانک مسکن و صنایع ملی مس ایران شرایط همکاری‌های دوجانبه را بررسی و برای افزایش همکاری تفاهم کردند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ دکتر علی عسکری سرپرست بانک مسکن و علی رستمی مدیرعامل صنایع ملی مس ایران در دفتر مرکزی صنایع ملی مس ایران دیدار کردند. در این دیدار علی کمالی عضو هیات مدیره بانک مسکن، علی کشاورز معاون مدیرعامل در امور شعب و بازاریابی، مهدی احمدی مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت، علیرضا جوادی سرپرست مدیریت شعب منطقه غرب تهران و برخی از مدیران ارشد صنایع ملی مس ایران حضور داشتند.

در ابتدای این نشست علی رستمی با تاکید بر اهمیت صنعت مس گفت: حرکت دنیا در صنایع مختلف به سمت مصرف هر چه بیشتر مس می‌رود. نسل جدید خودرو‌های محیط زیستی وابستگی زیادی به مس دارد و این در حالی است که بسیاری از معادن مس در دنیا تحت برداشت حداکثری قرار دارند. رستمی و عسکری در ادامه این نشست به تشریک‌مساعی پرداختند و مولفه‌های موفقیت صنایع ملی مس ایران را بررسی کردند.

سرپرست بانک مسکن بعد از توصیف وضعیت کنونی اقتصاد ایران روی محرک‌های اقتصادی تاکید کرد و گفت: امروز همکاری‌های هدفمند، برنامه‌ریزی‌شده و دقیق شرکت‌های بزرگ کشور بهبود وضعیت اقتصادی را تضمین خواهد کرد، در بسیاری از مواقع وقتی شرکت‌های بزرگ به همکاری‌های گسترده دست‌زده‌اند پتانسیل‌های بیشتر هر دو شرکت آزاد و حتی ظرفیت‌های جدیدی ایجادشده است.

وی ادامه داد: امروز شرکت صنایع ملی مس ایران پروژه‌های بزرگی را پیش می‌برد که اگر با همکاری شرکت‌های دیگر همراه شود، از هدر رفت انرژی‌های این شرکت جلوگیری می‌کند.

علی عسکری با اشاره به فعالیت‌های بانک مسکن درباره همکاری این بانک با صنایع ملی مس ایران تصریح کرد: بانک مسکن حضور پررنگی با توجه به رسالت تخصصی طرح بزرگ نهضت ملی مسکن دارد و صنایع ملی مس ایران نیز در سرتاسر ایران نیروهای ارجمندی دارد که برای پیشرفت این شرکت بی‌دریغ تلاش می‌کنند. پیش‌بینی می‌شود همکاری بانک مسکن و شرکت ملی مس می‌تواند منافع دوطرفه‌ای داشته باشد که سرانجام به انتفاع آحاد ملت ختم شود.

سرپرست بانک مسکن خاطرنشان کرد: صنعت مسکن یکی از مهم‌ترین محرک‌های اقتصاد ایران به شمار می‌رود و توجه به آن وضعیت عمومی اقتصاد را دگرگون می‌کند، چراکه از طرفی مردمی که صاحب‌خانه شوند ازنظر روحی و روانی تقویت می‌شوند و از طرف دیگر رقم اشتغال‌زایی در این صنعت بسیار چشم‌گیر است. در ادامه این نشست سرپرست بانک مسکن و مدیرعامل صنایع ملی مس ایران برای انتقال بخشی از منابع مالی این شرکت به بانک مسکن تفاهم کردند. ورود منابع صنایع ملی مس ایران به بانک مسکن از طرفی بانک مسکن را در تامین مالی طرح نهضت ملی مسکن کمک کرده و از سوی دیگر کمک به خانه دار شدن پرسنل و مسوولیت اجتماعی صنایع ملی مس ایران را پوشش می‌دهد.

6008007/5/2023 11:38:16 AMhttp://hibna.ir/media//Image/2023/07/202307107847871044_Thum.jpgارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000