۱۴۷ هزار واحد نهضت ملی توسط بنیاد مسکن احداث و تحویل شد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۲/۰۵/۰۲
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با یادآوری اینکه ۴۵۵ هزار واحد نهضت ملی در شهرها و روستاها توسط آن بنیاد اجرایی شد از تحویل ۱۴۷ هزار واحد به متقاضیان و اجرای ۳۰۸ هزار واحد در سراسر کشور خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، اکبر نیکزاد رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، عملکرد آن بنیاد را در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرها و روستاها تشریح کرد.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه تاکنون و از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن ساخت ۴۵۵ هزار واحد در شهرها و روستاهای سراسر کشور آغاز شد،‌ گفت: از این تعداد ۱۴۷ هزار واحد در شهر و روستا تکمیل و به مردم تحویل شده است.

نیکزاد واحدهای در دست اجرا توسط بنیاد را در حال حاضر ۳۰۸ هزار واحد عنوان کرد و افزود: از تعداد واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن در حال اجرا توسط بنیاد مسکن، ۱۵۰ هزار واحد در شهرها و ۱۵۸ هزار واحد در روستاها واقع است.

یادآور می‌شود، بنیاد مسکن تعهد کرده است تا یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد مسکن نهضت ملی را اجرایی کند که بخشی از آن واحدهای در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد و بخشی نیز در روستاها احداث می‌شود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000