لیست اخبار


رفتار شایسته و محترمانه کارکنان بانک مسکن قابل تقدیر است
رئیس هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان یزد:

رفتار شایسته و محترمانه کارکنان بانک مسکن قابل تقدیر است

۱۴۰۲/۱۲/۱۵
مدیر شعب استان یزد در دیدار با رئیس هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان گفت: بانک مسکن استان تاکنون تسهیلات ساخت بیش از ۹۰ درصد واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی را پرداخت کرده است.


افتتاح ۷۹۰۰ واحد مسکونی در سفر آیت‌الله رئیسی به خوزستان
هفت‌هزار و ۹۲۶ واحد مسکونی شامل مسکن مهر، مسکن محرومان، اقدام ملی و واحدهای آسیب دیده در سیل و آبگرفتگی، در دور سوم سفرهای استانی آیت‌الله رییسی، رییس‌جمهوری کشورمان به خوزستان افتتاح شده و به بهره برداری خواهد رسید.

تامین مالی 16 هزار میلیارد ریالی طرح نهضت ملی در گلستان/  قرارداد ساخت بیش از 4 هزار خانه توسط بانک مسکن بسته شد
مدیر شعب بانک مسکن استان گلستان گفت: در قالب اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این استان تا دی‌ماه سال جاری، برای چهار هزار و ۳۸۸ واحد مسکونی در ۵۰۴ پروژه، قرارداد منعقد و بیش از ۱۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط شعب این بانک پرداخت شده است.

نخستین پروژه نهضت ملی مسکن همدان افتتاح شد
همزمان با پرداخت تسهیلات از سوی بانک مسکن؛

نخستین پروژه نهضت ملی مسکن همدان افتتاح شد

۱۴۰۲/۱۱/۲۴
مدیر شعب استان همدان از افتتاح نخستین پروژه نهضت ملی استان همدان که تامین مالی آن توسط بانک مسکن و ساخت آن توسط بنیاد مسکن انجام شده در دهه مبارک فجر خبر داد.

تقدیر وزیر راه و شهرسازی از بانک مسکن / ثبت رکورد ساخت ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار واحد در طرح نهضت ملی مسکن
۱۴۰۲/۱۱/۲۴
وزیر راه و شهرسازی از ثبت رکورد ساخت ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار واحد در  نهضت ملی مسکن خبر داد وگفت:  بانک مسکن همراه و همگام با برنامه‌های دولت با داشتن ثبات لازم و برنامه ریزی مدون جزو معدود بانک‌هایی است که در تمام شرایط سخت پای کار بوده و با قبول این وظیفه خطیر رسالت خود را به نحو احسن انجام داده است.

پرداخت 45 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای خانه دار شدن اردبیلی‌ها
سرپرست مدیریت شعب استان اردبیل با بیان اینکه این بانک توانسته در طرح نهضت ملی مسکن به دستاوردهای بزرگی برسد گفت: بانک مسکن این استان تاکنون ۴۵ هزار میلیارد ریال برای احداث یازده هزار و ۷۳۸ واحد مسکونی در طرح نهضت ملی عقد قرارداد و تسهیلات پرداخت کرده است.