لیست اخبار

بیست و پنجمین مدرسه شهدای بانک مسکن در زنجان افتتاح شد
مدرسه سه کلاسه روستای زمایین در منطقه انگوران از توابع شهرستان ماهنشان زنجان، با حضور معاون مدیر شعب بانک مسکن زنجان، امام جمعه، بخشدار، رییس آموزش و پرورش منطقه انگوران و همچنین معاون اداره کل تجهیز، توسعه و نوسازی مدارس استان زنجان، جمعی از دانش‌آموزان و اهالی روستای زمایین افتتاح شد.


راهکارهای به صفر رساندن خسارت فرایند ساخت و ساز
در نخستین همایش «چشم‌انداز خسارت صفر در فرایند ساخت» که همزمان با سالروز آتش‌نشانی و ایمنی با مشارکت بانک مسکن و به همت شرکت گروه سرمایه‌گذاری بانک مسکن در سه محور اصلی مدیریت ایمنی در پروژه‌های ساختمانی، حقوق حوادث ناشی از کار و بیمه‌های حوادث در ساخت برگزار شد؛ راهکارهای به صفر رساندن خسارت فرایند ساخت و ساز مورد بررسی قرار گرفت.


رشد 10 برابری ساخت و ساز در مجموعه بانک مسکن
مدیرعامل بانک مسکن در همایش «چشم انداز خسارت صفر در فرایند ساخت»، با اشاره به ظرفیت‌های بالای بانک مسکن به بیان انتظارات و هدف‌گذاری در ساخت وساز مسکن باکیفیت و ایمن توسط این مجموعه پرداخت.


اجرای نهضت کاهش قیمت تمام شده مسکن با مشارکت ۳ وزارتخانه
وزیر راه و شهرسازی گفت: یکی از سیاست‌ها و رویکردهای دولت سیزدهم اجرای نهضت کاهش قیمت تمام شده مسکن است که در اجرای این سیاست بخش عمده‌ای از ارکان دولت همچون وزارت راه و سهرسازی، وزارت اقتصاد و وزارت صمت مشارکت حداکثری خواهند داشت.