لیست اخبار


نیازمند تغییر ریل از اقتصاد خام فروش به سمت اقتصاد تولیدگرای دانش بنیان هستیم
وزیر اقتصاد بر ضرورت تغییر ریل اقتصاد از اقتصاد نفت مخور و خام فروش به سمت اقتصاد تولیدگرای دانش بنیان تاکید کرد و گفت: باید برای تامین مالی دانش بنیان‌ها مسیر سبزی فراتر از ترازنامه بانک‌ها مد نظر قرار گیرد.

۴۰۰ هزار قطعه زمین در شهرها در قالب طرح نهضت ملی مسکن واگذار شد
وزیر راه و شهرسازی میزان تامین زمین برای تولید مسکن را در تاریخ انقلاب بی نظیر دانست و گفت: با حمایت همه دستگاه ها کشور را به کارگاه تولید مسکن تبدیل می‌کنیم‌ و تاکنون ۴۰۰ هزار قطعه زمین در شهرها در نهضت ملی مسکن واگذار شده است.

بیست و پنجمین مدرسه شهدای بانک مسکن در زنجان افتتاح شد
مدرسه سه کلاسه روستای زمایین در منطقه انگوران از توابع شهرستان ماهنشان زنجان، با حضور معاون مدیر شعب بانک مسکن زنجان، امام جمعه، بخشدار، رییس آموزش و پرورش منطقه انگوران و همچنین معاون اداره کل تجهیز، توسعه و نوسازی مدارس استان زنجان، جمعی از دانش‌آموزان و اهالی روستای زمایین افتتاح شد.


راهکارهای به صفر رساندن خسارت فرایند ساخت و ساز
در نخستین همایش «چشم‌انداز خسارت صفر در فرایند ساخت» که همزمان با سالروز آتش‌نشانی و ایمنی با مشارکت بانک مسکن و به همت شرکت گروه سرمایه‌گذاری بانک مسکن در سه محور اصلی مدیریت ایمنی در پروژه‌های ساختمانی، حقوق حوادث ناشی از کار و بیمه‌های حوادث در ساخت برگزار شد؛ راهکارهای به صفر رساندن خسارت فرایند ساخت و ساز مورد بررسی قرار گرفت.


رشد 10 برابری ساخت و ساز در مجموعه بانک مسکن
مدیرعامل بانک مسکن در همایش «چشم انداز خسارت صفر در فرایند ساخت»، با اشاره به ظرفیت‌های بالای بانک مسکن به بیان انتظارات و هدف‌گذاری در ساخت وساز مسکن باکیفیت و ایمن توسط این مجموعه پرداخت.