لیست اخبار

تامین سرمایه در گردش توسط بانک مسکن
معاون فنی و اجرایِی شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب با اشاره به اینکه خوشبختانه سرمایه در گردشی که از طرف بانک مسکن برای پروژه آیمان در نظر گرفته شده بود، در موعد مقرر پرداخت شد، گفت: در این پروژه از فناوری های طراحی سازه و پیش ساختگی استفاده می‌شود.

سهم 96 درصدی ساخت مسکن در تولیدات شرکت
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب با بیان اینکه مشخصاً 96 درصد تولیدات شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب در حوزه ساخت مسکن است، گفت: در تمامی پروژه های مسکونی که توسط شرکت اجرا می شود، امکان برخورداری از تسهیلات بانک مسکن برای متقاضیان فراهم می باشد.

ناواکو؛ پشتیبان فنی قرعه‌کشی بانک مسکن
روز چهارشنبه ۲۸ مهرماه قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه بانک مسکن برگزار شد و شرکت ناواکو به‌عنوان‌ بازوی فناوری اطلاعات بانک مسکن هدایت‌ و پشتیبانی نرم‌افزاری این قرعه‌کشی را بر عهده داشت.مزیت ناشران بورسی، استفاده از ابزارهای مالی بازار سرمایه است
مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن در پنل تخصصی «ساختمان و بازار سرمایه» هشتمین گردهمایی سازندگان و معماران ساختمان‌های مارکدار به تشریح مزایای فعالیت یک شرکت ساختمانی به عنوان ناشر در بازار سرمایه پرداخت.

محصولات جدید ناواکو در راه است
ناواکو در حوزه پرداخت توانسته چشم‌انداز روشنی برای خود ترسیم کند و در راستای همین چشم‌انداز، در حال توسعه محصولات جدید از جمله کیف پول دیجیتالی پرنا است.