اخبار مهم

واریز بیش از ۷ هزار میلیارد تومان آورده طرح نهضت ملی به حساب سازندگان
واریز بیش از ۷ هزار میلیارد تومان آورده طرح نهضت ملی به حساب سازندگان

مدیرعامل بانک‌ مسکن گفت: در طرح نهضت ملی مسکن ۶ هزار و ۲۴۳ میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان و ۹۴۸ میلیارد تومان از محل تسهیلات به حساب سازندگان پرداخت شد.


عزم راسخ بانک مسکن در اجرای ۵ فرمان رئیس جمهور
عزم راسخ بانک مسکن در اجرای ۵ فرمان رئیس جمهور

مدیرعامل بانک مسکن به آغاز اجرای فرامین ریاست جمهوری در بانک مسکن اشاره کرد و گفت: موارد مطرح شده در دیدار رئیس جمهور با مدیران بانکی کشور بلافاصله پس از جلسه در بانک مسکن آغاز شده است.


آغاز طرح نهضت ملی مسکن
آغاز طرح نهضت ملی مسکن

مدیرعامل بانک مسکن از پرداخت نخستین تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن به پروژه ۵۴۰ واحدی زنجان خبر داد و پیشرفت آن را ۲۰ درصد عنوان کرد.اخبار مدیران

افزایش 154 درصدی کفایت سرمایه بانک مسکن طی 2 سال گذشته

افزایش ۱۵۴ درصدی کفایت سرمایه بانک مسکن طی ۲ سال گذشته

فاضلیان در تشریح عملکرد سالانه بانک مسکن از افزایش 154 درصدی کفایت سرمایه بانک طی 2 سال گذشته خبر داد.

اجرای نهضت ملی مسکن با تاسی از مکتب جهادی حاج قاسم

اجرای نهضت ملی مسکن با تاسی از مکتب جهادی حاج قاسم

محمود شایان مدیر عامل بانک مسکن درمراسم گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: تاسی از مکتب جهادی حاج قاسم برای اجرای نهضت ملی مسکن ضروری است.

ادامه ...

ادامه ...

سایر اخبار


تحویل اراضی احداث ۵۹ هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی به بنیاد مسکن
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه تاکنون اراضی احداث ۵۹ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن به بنیاد تحویل شده است از انجام عملیات اجرایی بیش از ۲۱۲ هزار واحدمسکونی شهری و روستایی این طرح خبر داد.آهنگ افزایش قیمت مسکن در حال کُند شدن است
پژوهشگر مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: پیش بینی ما این است که اگر تحولات اقتصاد کلان، پیش بینی پذیر و تورم کنترل شود با چشم انداز افزایش تولید، قیمت مسکن کاهش یابد.

پرداخت وام‌های بدون ضامن آغاز شد
وزیر امور اقتصادی و دارایی از آغاز پرداخت بدون ضامن تسهیلات زیر ۱۰۰ میلیون تومان از سوی بانک‌های زیرمجموعه این وزارتخانه به افراد حقوق‌بگیر و مستمری‌بگیر دارای رتبه اعتباری مناسب خبر داد.


ادامه اخبار ...

تفسیر خبرها

تحولات بازار معاملات مسکن شهر تهران در آبان ماه ۱۴۰۰

گزارش تحولات بازار معاملات مسکن شهر تهران در آبان ماه 1400 که توسط اداره بررسی ها و سیاست های اقتصادی بانک مرکزی تهیه و منتشر شد. دراین گزارش اطلاعاتی در خصوص قیمت و تعداد آپارتمان معامله شده، متراژ، عمر بنا، منطقه شهری، ارزش واحد مسکونی و نرخ اجاره بها ارائه شده است.