اخبار مهم

بانک مسکن به سیل زدگان ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد
بانک مسکن به سیل زدگان ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد

رییس اداره کل تسهیلات تبصره ای بانک مسکن از تسریع روند پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به هموطنان آسیب دیده در استان های سیل زده کشور خبر داد.


انتشار اوراق خرید دین استهلاکی برای اولین بار در کشور
انتشار اوراق خرید دین استهلاکی برای اولین بار در کشور

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک مسکن از انتشار اوراق خرید دین در بورس برای اولین بار در کشور به منظور تامین مالی برای شرکت سرمایه‌گذاری مسکن جنوب خبر داد.


ثبت نام الکترونیکی تسهیلات نوسازی بافت فرسوده
ثبت نام الکترونیکی تسهیلات نوسازی بافت فرسوده

شرکت بازآفرینی شهری ایران به عنوان مجری و راهبر اصلی طرح ساخت و نوسازی در محدوده بافت های فرسوده سراسر کشور، مراحل پرداخت تسهیلات ارزان قیمت نوسازی و همچنین نحوه استفاده از کمک های دولتی در این طرح را...اخبار مدیران

عملکرد دو ماهه بانک مسکن در استان های سیل زده

عملکرد دو ماهه بانک مسکن در استان های سیل زده

مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن از پرداخت ۲ هزار و ۱۴ فقره تسهیلات به آسیب دیدگان حوادث غیرمترقبه استان های کشور طی دوماه نخست سال جاری خبر داد.

جزییات طرح بانک مسکن برای بازار اجاره

جزییات طرح بانک مسکن برای بازار اجاره

طرح بانک مسکن برای بازار اجاره و حمایت از مستاجران در حالی در بانک مسکن در دست بحث و بررسی است که مسوولان و مدیران این بانک از ارزیابی دو مسیر برای اجرای آن خبر می دهند.

ادامه ...

ادامه ...

سایر اخباربا هدف تشویق و ترغیب پذیرندگان به استفاده از پایانه های فروشگاهی بانک ترویج و توسعه بانکداری الکترونیک طی مراسمی در شعبه مرکزی سقز از پرویز خسروی بعنوان پذیرنده برتر فروشگاهی مدیریت کردستان تقدیر شد.تقدیرجمعیت هلال احمر کردستان از روابط عمومی بانک
طی مراسمی در جمعیت هلال احمر استان کردستان و با حضور مدیر کل روابط عمومی استانداری کردستان و جمعی از روابط عمومی های ادارات استان،از فعالیتهای لقمان فلاحی در روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان تجلیل و قدردانی شد.

نتایج ششمین قرعه کشی جشنواره عیدانه ناواکو
با آغاز جشنواره عیدانه ناواکو، امتیاز تراکنش‌های انجام شده با دستگاه‌های پوز بانک مسکن تا پایان اردیبهشت‌ماه شمارش و از پذیرندگان برتر هر دو هفته یکبار تقدیر می‌شود.برگزاری همایش صنعت ساختمان در شهر مقدس مشهد
به منظور جذب و ارتقاء مشتریان مرتبط با صنعت ساختمان سازی و در راستای هم افزایی بیشتر بین فعالان صنعت ساختمان و مسکن جلسه ای با حضور نمایندگان سازمان های مرتبط در مدیریت شعب استان خراسان رضوی برگزار شد.

ادامه اخبار ...

تفسیر خبرها

برنامه های جدید مسکن، اجرایی است نه تئوریک

استراتژی‌ها در قانون برنامه توسعه، در بودجه کشور و اسناد بالادستی مشخص است اما نکته قابل توجه این است که ببینیم تحقق برنامه‌ ها را با چه روشی می‌توانیم دنبال کنیم. این به معنای این نیست که ما تئوری و نظریه نداریم، بلکه آن چیزی که در حال حاضر نیاز داریم، این است که وعده‌های دولت در بخش مسکن را عملیاتی و اجرایی کنیم.